Vissza normál nézetbe Nyomtatás

Futsal: dobogós pozíciót ér a gödöllői siker

2018-03-27 01:26:40

Az alapszakaszból hozott pontok és az eddigi eredmények alapján „sűrű” lett a csoport tabellája, így – a másik két meccs kedvező alakulása mellett – egy esetleges gödöllői siker azt jelenthette, hogy Baranyai Pál formációja a harmadik helyre ugrik előre.
Nos, a Covritas-alakulat számára legkedvezőbb forgatókönyv megvalósult, a megelőzgető riválisok elbuktak, városunk formációja pedig ezúttal nem követte el azt a hibát, hogy az utolsó előtt percre kiizzadt kétgólos vezetésről elveszítse a találkozót.

NB II., Keleti-csoport, alsóházi rájátszás, 3. forduló:
Újpest FC-220 VOLT – Covritas Futsal Team Gödöllő 2-4
(1-2)
Gödöllői gólszerzők: Magyar Zsolt (2), Berta Balázs, Gruber Bálint.
Az alapszakaszban elért helyezés alapján 2 hozott ponttal induló CFT Gödöllő csapata 7 ponttal, 17-15-ös gólkülönbséggel a 3. helyen áll a Keleti-csoport alsóházi (7-12. helyek) rájátszásának tabelláján. Következik: CFT Gödöllő – Scoregoal Kecskeméti FC április 6., péntek 19.30 óra, egyetemi sportcsarnok.