Vissza normál nézetbe Nyomtatás

Gólzáporos iksszel nyitotta a rájátszást a gödöllői futsal-csapat

2018-03-09 21:17:06

A kiesés elkerülése szempontjából fontos meccsel kezdte a Keleti-csoport alsóházi (7-12. helyek) rájátszását a gödöllői társulat, hiszen Baranyai Pál tanítványai az alapszakaszt az utolsó pozícióban záró váciak ellen léptek pályára.  A hazaiak kettő, míg a vizitálók egy pontot hoztak magukkal az alapszakaszból, ezáltal egy hárompontos siker jól jött volna mindkét fél számára.

Végül egyik fél sem örülhetett igazán. A kezdeti percek alapján úgy tűnt, hogy a hazai gárda lemossa ellenfelét, ám 3-0 arányú gödöllői vezetésnél elfogyott a lendület, és a vizitálók 4-3-ra fordítottak. A nem várt helyzeten később úrrá lettek a vendéglátók, akik 5-4-re, majd 6-5-re is vezettek, a három pont megszerzéséről azonban a fordulatos találkozó utolsó előtti percében mégis le kellett mondaniuk.

NB II., Keleti-csoport, alsóházi rájátszás, 1. forduló:
Covritas Futsal Team Gödöllő – Vác Futsal SE 6-6
(3-1)
Gödöllői gólszerzők: Blaubacher Pál, Csordás Barna (2-2), Berta Balázs, Baranyai Pál.
Az alapszakaszból 2 hozott ponttal induló CFT Gödöllő csapata 3 ponttal, 6-6-os gólkülönbséggel az 5. helyen áll a Keleti-csoport alsóházi (7-12. helyek) rájátszásának tabelláján.