Vissza normál nézetbe Nyomtatás

Futsal: bravúros gödöllői pontmentés

2018-01-19 22:51:37

Hiába, a sereghajtó pozícióban tanyázó, ezáltal a kiesést jelentő helyezés elkerüléséért küzdő gödöllői futsalosok számára már nincs könnyű ellenfél a bajnokságban. A tabella élcsoportjához tartozó Dunakeszi sem volt az, főleg, azért nem, mert a vendégeknek még jócskán van esélyük arra, hogy akár a legtöbb ponttal vágjanak majd neki a felsőházi rájátszásnak.

Ehhez képest kifejezetten üdítő volt látni, hogy a hazai gárda nagy elszántsággal és kellő fegyelemmel vetette be magát a küzdelembe. Olyannyira, hogy 3-2-es állásig rendre a gödöllői legénység vezetett. A 26. percben fordult a kocka, és a vizitálók jutottak előnyhöz (3-4), ám az utolsó percben összejött a Baranyai-csapat bravúros pontmentése.

NB II., Keleti-csoport, 17. forduló:
Covritas Futsal Team Gödöllő – Dunakeszi Kinizsi Futsal
4-4 (3-2)
Gödöllői gólszerzők: Magyar Zsolt (2), Baranyai Pál, Molnár Márton.
A CFT Gödöllő csapata 9 ponttal, 54-105-ös gólkülönbséggel a 11. helyen található a csoport tabelláján.