Vissza normál nézetbe Nyomtatás

Futsal: másodperceken múlott a gödöllői pontszerzés a csengeri oroszlánbarlangban

2015-10-26 21:18:34

Mivel felcserélte a pályaválasztói jogot, ismét idegenben játszott a MAG-LOG Team CFT Gödöllő csapata, amely a második helyen álló Csenger (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) vendégszeretetét élvezte az utolsó októberi játéknapon. A forduló egyik – mint utóbb kiderült, NB I-es színvonalú – rangadóján a mintegy félezer fanatikus szurkoló által támogatott hazaiak kezdtek jobban, ám a második játékrész harmadik percében már egál volt az állás. A gödöllőiek azonban ezt követően is futottak az eredmény után. Négy-négynél felcsillant a győzelem reménye a tízméteres büntetőt elhibázó vendégek előtt. Majd jött a hidegzuhany, hiszen hét másodperc volt hátra a derbiből, amikor a csengeriek betaláltak, és erre a gólra már nem maradt ideje válaszolni Baranyai Pál együttesének.

NB II., Keleti-csoport, 7. forduló:
Csenger Petőfi DSZ SE – MAG-LOG Team CFT Gödöllő 5-4
(2-0)
Gödöllői góllövők: Nagy Roland, Dékány József (2-2).
Hat mérkőzés alapján a MAG-LOG Gödöllő csapata 12 ponttal, 39-19-es gólkülönbséggel az 5. a csoport tabelláján.

A tabella utolsó előtti helyén tanyázó Főnix ISE Üllőn vendégszerepelt. Az egyetemi formáció mindössze három cserejátékost nevezett a mérkőzésre, ami az idő előrehaladtával az eredményben is visszatükröződött, mivel az állóképességben is jobb hazaiak 4-2 után zsinórban ötször vették be a FISE kapuját.

Kastélydombi SE – Főnix ISE 9-2
(4-1)
Gödöllői gólszerző: Somogyi Szabolcs, Bogdán Erik.
A Főnix ISE együttese 3 ponttal, 14-77-es gólkülönbséggel a 13. helyet foglalja el a csoport táblázatán.