2013-11-09 16:07:43

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 13. forduló:
Üllő SE – Gödöllői SK 0-3
(0-2)

Esélyesként utazott a sereghajtó, eddig mindössze egyetlen győzelemre (Hévízgyörk ellen 3-0 hazai pályán) képes Üllő otthonába Jenei Sándor együttese. A papírforma azonban nem késztethette hátradőlésre a gödöllői tizenegy tagjait.

Bő félóra kellett ahhoz, hogy városunk csapatának fölénye az eredményben is megmutatkozzon. A 32. percben Oszvári Tamás, szűk tíz perccel később pedig Lőrincz Adrián törte fel akciógóllal a hazaiak védelmi reteszét. Ráadásul, Lőrincz Adrián egy percen belül duplázhatott volna, ám a csapattársa buktatásáért megítélt tizenegyest elhibázta, és az üllőiek kapusa, Ténai Attila hárítani tudott.

Alig telt el öt perc a második félidőből, amikor a szünetben csereként pályára lépett Somogyi Levente egy egyéni akció végén bevette a házigazdák kapuját. A gödöllői gólözön a játékidő hátralévő részében többször is folytatódhatott volna, az összpontosítás hiánya azonban meggátolta a nagyobb arányú vendégsikert.

Tizenhárom forduló után a Gödöllői SK együttese 17 ponttal, 18-22-es gólkülönbséggel a bajnoki tabella 8. helyén áll.
Következik: Gödöllői SK – Halásztelek FC (Pest megyei I. osztály, 14. forduló) november 16., szombat 13 óra.